ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

На дорогах Василівщини тривають роботи з експлуатаційного утримання

2020-03-05 14:56:39

У Василівському районі тривають роботи з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення. Згідно з договором, що був заключений ДП «Місцеві дороги Запорізької області» із підрядною організацією ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ», роботи з експлуатаційного утримання доріг проводяться на автошляхах загального користування місцевого значення.


Наразі подібні роботи виконуються у кожному районі області, адже з 2020 року 13 підрядних організацій після проведення тендерних процедур підписали договори на виконання експлуатаційного утримання місцевої мережі доріг в районах Запорізької області, та здійснюють заходи, направлені на підвищення безпеки дорожнього руху для водіїв, пасажирів та пішоходів.

 

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг передбачає виконання  комплексу заходів щодо технічного нагляду та утримання автомобільних доріг загального користування. Зокрема, нині на узбіччях та укосах автошляхів виконується прибирання сміття та обрізка дерев.

Насамперед проводиться вирубка дерев та кущів які обмежують бокову видимість. В літній період в рамках роботи з експлуатаційного утримання доріг в рамках договорів підрядні організації виконуватимуть скошування трави, боротьбу з бур’янами у межах земляного полотна на узбіччях механізовано, або вручну.

 

Під час проведення робіт, фахівці дорожньої галузі враховують ширину проїзної частини й узбіч та розробляють конкретні заходи щодо поліпшення експлуатаційного стану ділянки дороги. Так, обласна автомобільна дорога загального користування місцевого значення Василівського району Запорізької області О080288 Василівка – Дніпрорудне - /Р-37/, є дорогою IІІ категорії. І для забезпечення безпеки дорожнього руху на відстані 9,5 метрів від кромки проїжджої частини на узбіччі автошляху не має бути ані порослі, ані дерев.

Нинішні роботи з експлуатаційного утримання є одним з етапів підготовки ділянки дороги до проведення поточного середнього ремонту на обласній автодорозі загального користування місцевого значення Василівського району Запорізької області О080288 Василівка – Дніпрорудне - /Р-37/, проведення якого заплановано у 2020 році.

Крім того, з наступного тижня на попередньо погоджених з ДП «Місцеві дороги Запорізької області» ділянках районної дороги загального користування місцевого значення С080209 Балки – Дніпрорудне та обласній автодорозі загального користування місцевого значення О080288 Василівка – Дніпрорудне - /Р-37/ заплановане проведення ямкових ремонтів гарячою асфальтобетонною сумішшю.

 

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приносить свої вибачення за тимчасові незручності.

Галерея