На прохання захисників України триває відновлення важливої ділянки дороги
Очільник обласної військової адміністрації Юрій Малашко проінспектував виконання поточного ремонту ділянки протяжністю 7 км обласної автодороги загального користування місцевого значення що виконується на замовлення ДП "Місцеві дороги Запорізької області".
Юрій Малашко підкреслив, що це об’єкт обласного значення, який допоможе налагодити сполучення між 9 населеними пунктами та обласним центром. Крім цього, підрядник сплачує податки до бюджету однієї з громад Запорізького району.
- Незалежність виборюється не лише на фронті, але й у тилу. А від логістичного забезпечення військових та оперативного доправлення поранених з поля бою залежить наша Перемога. Довжина ділянки дороги, що відновлюється, складає 7 кілометрів, а фінансування здійснюється з Дорожнього фонду, - розповів очільник ЗОВА Юрій Малашко.
Відновлення автошляху, яке планувалось ще у 2000 році, нині було розпочате на прохання захисників України.
- Наразі ми часто чуємо обурення громадян України щодо витрачання владою коштів на ремонт доріг. Однак, запитайте у військових водіїв, як швидко доставити боєприпаси на передову? Запитайте у родичів померлого побратима, чому його не встигли довезти до шпиталю? На мою думку, стан прифронтових доріг - питання дуже важливе і підходити до нього необхідно з огляду на військову доцільність, - наголосив офіцер 55-ої окремої артилерійської бригади “Запорізька Січ”.
Роботи з відновлення тривають вже понад тиждень. Якість виконання постійно контролюється інженерами технагляду ДП "Місцеві дороги Запорізької області". Завершити роботи фахівці підрядної організації планують наприкінці місяця.
![](https://dpmdzo.zoda.gov.ua/storage/uploads/images/2024_07/avatar/small/1.jpeg_1721890279.jpeg)
![](https://dpmdzo.zoda.gov.ua/storage/uploads/images/2024_07/avatar/small/1.jpeg_1721116482.jpeg)
![](https://dpmdzo.zoda.gov.ua/storage/uploads/images/2024_07/avatar/small/було-стало1.jpeg_1720089553.jpeg)
![](https://dpmdzo.zoda.gov.ua/storage/uploads/images/2024_07/avatar/small/picture-5.jpg_1720083414.jpg)
![](https://dpmdzo.zoda.gov.ua/storage/uploads/images/2024_06/avatar/small/825abd8ad2a18fc0534874ce931a3812.png_1719553987.png)
![](https://dpmdzo.zoda.gov.ua/storage/uploads/images/2024_02/avatar/small/IMG_9318.jpeg_1708355357.jpeg)
![](https://dpmdzo.zoda.gov.ua/storage/uploads/images/2023_12/avatar/small/1.jpeg_1701884364.jpeg)
![](https://dpmdzo.zoda.gov.ua/storage/uploads/images/2023_11/avatar/small/IMG_8508.jpeg_1701337915.jpeg)