ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

У Запорізькому районі триває поточний ремонт доріг та покіс

2023-06-23 11:14:29

На замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» в рамках експлуатаційного утримання тривають роботи із відновлення доріг загального користування місцевого значення Запорізького району.

 

Згідно з умовами договору, підрядна організація виконує роботи з ямкового ремонту асфальтобетоном на ділянках обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення.

 

За словами  фахівців, роботи з ліквідації ямковості виконуються на тих ділянках, де вибоїни мають глибину близько 3-6 см. Тобто, ті пошкодження дорожнього полотна, в які може в’їхати колесо легкового автомобіля.

Згідно з умовами договору, фахівці підрядної організації проводять ліквідацію вибоїн асфальтобетонного покриття, з розламуванням старого покриття площею ремонту до 25 м² при товщині шару до 60 мм.

 

Водночас на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» підрядними організаціями виконується покіс трав на узбіччях доріг механізованим та ручним способом. Роботи тривають на ділянках обласних автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приносить свої вибачення за тимчасові незручності, просить водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватись правил дорожнього руху.

Галерея