ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

Розпочато роботи з відновлення автодороги О080510 Вільнянськ-Орлівське

2022-07-28 12:00:49

У Запорізькому районі на трьох ділянках автодороги загального користування місцевого значення О080510 Вільнянськ-Орлівське в рамках експлуатаційного утримання виконуються  роботи з аварійного ремонту.

 

Роботи у Запорізькому районі виконує підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

 

Згідно з умовами договору, аварійні роботи з відновлення автодороги О080510 виконуються на трьох ділянках протяжністю 65 м, 67 м і 70 м в межах села Вербове. Нині фахівцями підрядної організації на одній з ділянок ремонту проведено холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, що зазнало ушкоджень та руйнувань за роки експлуатації дороги.

 

Надалі на всіх ділянках ремонту автодороги О080510 Вільнянськ-Орлівське заплановано укладання вирівнюючого шару асфальтобетону на бітумах модифікованих полімерами.

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приносить свої вибачення за тимчасові незручності та просить водіїв об’їжджати ділянки на яких ведуться роботи, задля якісного укладення та збереження дорожнього полотна.

Галерея
Відео