ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

В межах села Гасанівка триває відновлення ділянки дороги О080514

2022-07-07 14:54:28

У Запорізькому районі на ділянці автодороги загального користування місцевого значення О080514 /Н-15/ - Наталівка - Новоолександрівка - Малокатеринівка триває виконання  робіт з аварійного ремонту в рамках експлуатаційного утримання.

 

На замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» роботи у Запорізькому районі виконує підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ».

 

Згідно з умовами договору, аварійні роботи з відновлення автодороги О080514 виконуються на ділянці 250 м в межах села Гасанівка. Нині фахівцями підрядної організації тут проводиться влаштування нижнього вирівнюючого шару щебенево-піщаної суміші, а також верхнього шару основи ЩПС укріпленої цементом.

 

Після чого для відновлення проїзного стану даної ділянки в рамках експлуатаційного утримання заплановано укладання шару асфальтобетону на бітумах модифікованих полімерами.

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приносить свої вибачення за тимчасові незручності та просить водіїв об’їжджати ділянки на яких ведуться роботи, задля якісного укладення та збереження дорожнього полотна.

Відео