ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

Чергова допомога від дорожників була передана захисникам України

2022-06-29 14:30:46

Разом з керівництвом ДП «Місцеві дороги Запорізької області», а також заступником голови ОВА Геннадієм Тімченком підрозділу Нацгвардії України в Запорізькій області були передані засоби тактичної медицини.

 

Насамперед ці медзасоби призначені для надання першої доклінічної допомоги постраждалим під час війни. Йдеться про засоби зупинки кровотечі, знеболювальні та антисептичні препарати. Адже найпоширенішою та найнебезпечнішою причиною смерті в умовах війни вважається крововтрата. 

 

Засоби тактичної медицини, необхідні для надання першої допомоги, були передані військовим за сприяння фахівців підрядної організації ТОВ «ТБД» та безпосередньо Богдана Прокопчука, а також ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

 

Це вже не перший випадок підтримки захисників України фахівцями дорожньої сфери. Зокрема, за сприяння ТОВ «ТБД»  та ДП «МДЗО» в травні поточного року військовим вже було передано партію медзасобів.

 

Крім цього фахівцями підрядної організації ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» та її керівником Олександром Тронем раніше були придбані 30 бронежилетів, які були передані захисникам України, що боронять Запорізьку область.

 

Нині фахівцями ДП «Місцеві дороги Запорізької області» спільно з підрядними організаціями ведеться робота в напрямку забезпечення захисників України за іншими потребами. Зокрема, йдеться про придбання літнього взуття, шоломів та іншого необхідного екіпірування.