ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

В Запорізькому районі тривають роботи для поліпшення умов руху транспорту

2022-06-21 09:13:23

Для попередження подальшого руйнування доріг, зменшення загрози аварійних ситуацій шляховики продовжують виконання ремонту автошляхів у рамках експлуатаційного утримання. Так, згідно з умовами договору, підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» провела роботи з аварійного ямкового ремонту асфальтобетоном на ділянках обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення О080512 Вільнянськ - Бекарівка – Новотаврійське - /Н-08/.

 

За словами  фахівців, роботи з ліквідації ямковості виконуються на тих аварійних ділянках, де вибоїни мають глибину близько 3-6 см. Тобто, ті пошкодження дорожнього полотна, в які може в’їхати колесо легкового автомобіля.

Згідно з умовами договору, фахівці ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» провели ліквідацію вибоїн асфальтобетонного покриття, з розламуванням старого покриття площею ремонту до 25 м² при товщині шару до 60 мм.

 

По завершенні аварійного ямкового ремонту на автодорозі О080512, фахівці ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» розпочали роботи в рамках експлуатаційного утримання на обласній дорозі загального користування місцевого значення О080510 Вільнянськ – Орлівське.

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приносить свої вибачення за тимчасові незручності, просить водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватись правил дорожнього руху.

Галерея