ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

Тривають роботи з експлуатаційного утримання доріг Запорізького району

2022-05-31 10:17:12

В рамках експлуатаційного утримання тривають роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення Запорізького району.

 

Згідно з умовами договору, підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» виконує роботи з аварійного ямкового ремонту асфальтобетоном на ділянці автодороги С080502 /М-18/ - Кам’яне, що у Запорізькому районі. Роботи виконуються на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

 

Відновлення полотна та ліквідації ямковості потребують аварійні ділянки, де наявні ями глибиною близько 3-5 см та площею ремонту до 25 м².

 

Крім цього підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» виконує роботи з ямкового ремонту пневмоструменевим методом на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення О080510 Вільнянськ – Орлівське, О080721 Лежине – Новостепнянське – Кирпотине, С080709 /М-18/ - Наталівка - Черепівське та О081343 Трудооленівка - Ясна Поляна - Одарівка.

 

Під час проведення ремонту пневмоструменевим методом ліквідуються ями та вибоїни глибиною від 3 до 5 см. Роботи виконуються за допомогою спеціальної дорожньої машини з пневмогідравлічною гарматою. Цей дорожній механізм за допомогою стисненого повітря видуває пил та чужорідні тіла з тріщин та ям на дорожньому покритті. І відразу ж заповнює їх спеціальними матеріалами – сумішшю щебеню та бітумної емульсії.

 

Загалом експлуатаційне утримання автомобільних доріг передбачає виконання комплексу заходів щодо технічного нагляду та утримання автомобільних доріг загального користування. Зокрема, нині на узбіччях та укосах автошляху О080510 Вільнянськ – Орлівське виконується механізоване скошування трави, боротьба з бур’янами у межах земляного полотна.

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приносить свої вибачення за тимчасові незручності та просить водіїв об’їжджати ділянки на яких ведуться роботи, задля якісного укладення та збереження дорожнього полотна.