ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

У Запорізькому районі розпочато відновлення доріг в рамках експлуатаційного утримання

2022-05-26 13:07:36

Згідно з умовами договору, підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» виконує роботи з аварійного ямкового ремонту асфальтобетоном на ділянці автодороги С080709 /М-18/ - Наталівка - Черепівське, що у Запорізькому районі. Роботи виконуються на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

 

Відновлення полотна та ліквідації ямковості потребують аварійні ділянки, де наявні ями глибиною близько 3-5 см та площею ремонту до 25 м².

 

Крім цього підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» виконує роботи з ямкового ремонту пневмоструменевим методом на обласних автомобільних дорогах загального користування місцевого значення О080514 /Н-15/ - Наталівка - Новоолександрівка - Малокатеринівка та О080720 /М-18/ - Балабине - Малокатеринівка.

 

Під час проведення ремонту пневмоструменевим методом ліквідуються ями та вибоїни глибиною від 3 до 5 см. Роботи виконуються за допомогою спеціальної дорожньої машини з пневмогідравлічною гарматою. Цей дорожній механізм за допомогою стисненого повітря видуває пил та чужорідні тіла з тріщин та ям на дорожньому покритті. І відразу ж заповнює їх спеціальними матеріалами – сумішшю щебеню та бітумної емульсії.

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приносить свої вибачення за тимчасові незручності та просить водіїв об’їжджати ділянки на яких ведуться роботи, задля якісного укладення та збереження дорожнього полотна.