ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

У Бердянському районі завершено аварійне відновлення штучних споруд

2021-11-18 14:42:28

На замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» у Бердянському районі в рамках послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд на них проведено аварійні роботи. Відновлення охопило штучні споруди на чотирьох ділянках автодороги О081662 Бердянського району: км 30+750; км 32+023; км 32+700; км 33+300.

Так, фахівцями підрядної організації ТОВ «ПІВДЕНРЕМБУД» на всіх чотирьох штучних спорудах проведено демонтаж напівзруйнованого  однобічного огородження з цегляної кладки, демонтаж стальних зварних поручнів, розбирання колесовідбійного брусу з цегли та розбирання залізобетонної тротуарної плити, а також розбирання залізобетонних стовпчиків перильної огорожі.

 

Також на штучних спорудах, розташованих на ділянках автодороги О081662 км 32+023; км 32+700; км 33+300 було проведено очищення підмостового русла від кущів, очерету та трави, очищення русел від наносів.


Окремо на штучних спорудах, розташованих на ділянках автодороги О081662 км 32+700 та км 33+300 було проведено укріплення русла шляхом влаштування монолітної бетонної плити.

 

Крім цього, фахівцями підрядної організації виконано влаштування каркасу з сітки на внутрішній поверхні арок, роботи з влаштування поновленого захисного шару залізобетонних прогонових конструкцій методом вологого торкретування та роботи з влаштування тротуарів. Також на вході та виході зі штучних споруд було виконано роботи з влаштування відкосних стінок, укріплення русел і відкосів та влаштовано водовідвід зі збірних лотків.

Після завершення зазначених робіт було влаштовано нове асфальтобетонне покриття та встановлено нове металеве барʼєрне огородження.

Відео