ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

На ділянці автошляху О081030 біля села Гірсівка розпочато укладання вирівнюючого шару асфальтобетону

2021-10-12 15:43:35

В рамках Програми Президента «Велике будівництво» на ділянці обласної автодороги загального користування місцевого значення О081030 Арабка - Астраханка - Мордвинівка - Гірсівка - Степанівка – Перша біля села Гірсівка триває виконання поточного середнього ремонту. Роботи на ділянці м 50+415 - км 58+000 у Мелітопольському районі було розпочато  в рамках змін до Переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2021 році.

Нині на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» фахівцями підрядної організації ТОВ «ІНКОМЦЕНТР-ІНВЕСТ» на ділянці загальною протяжністю 7,585 км проведено холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, що зазнало ушкоджень та руйнувань за роки експлуатації дороги. На сьогодні виконано 100% від запланованих робіт з фрезерування на площі 45 690 м².

Також тривають роботи на зупинкових комплексах.

 

Наразі на об’єкті триває влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистого щільного асфальтобетону. Роботи виконано на  ділянці протяжністю 2 5910 м², що складає 56% від обсягу робіт, запланованих на цій ділянці.
Після чого буде влаштовано верхній шар з дрібнозернистого щільного асфальтобетону на модифікованих в’яжучих полімерах. Загальна площа укладання асфальтобетонного полотна складе 45 690 м².

 

Крім цього, на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» для забезпечення безпеки дорожнього руху на всій протяжності відновлюваної ділянки автодороги загального користування місцевого значення О081030 Арабка - Астраханка - Мордвинівка - Гірсівка - Степанівка – Перша буде проведено укріплення узбіч, влаштовано 3 посадково-зупинкових майданчика, нанесено горизонтальну дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки.

 

Нагадаємо, в поточному році фахівцями підрядної організації ТОВ «ІНКОМЦЕНТР-ІНВЕСТ» на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» на автодорозі О081030 Арабка - Астраханка - Мордвинівка - Гірсівка - Степанівка – Перша поточним середнім ремонтом відновлено ще дві ділянки: км 42+00 - км 47+980 в районі села Мордвинівка та км 35+317 – км 40+837 в районі села Костянтинівка.

Галерея
Відео