ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

У Пологівському районі розпочато ремонт мосту

2021-09-01 13:13:41

В рамках програми Президента «Велике будівництво» розпочато відновлення мосту на км 11+800 а/д О081871 /Т-04-08/ - Пшеничне - Скелювате - Трудове - /Т-08-13/, Пологівського району Запорізької області

 

Роботи з поточного середнього ремонту мосту виконуються підрядним підприємством ТОВ «БК «АДАМАНТ» на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області». Нині на об’єкті тривають підготовчі роботи (виконано 20%): виконується демонтаж огорожі та тротуарів, розбирання основного проїзду, вирубка чагарника й порослі. Розпочато демонтаж асфальтобетонного й бетонного покриття основного проїзду (50%) та на перехідних плитах.

 

Нині тривають роботи з монтажу опалубки під дренажний канал.


Надалі у рамках виконання поточного середнього ремонту мусту на км 11+800 а/д О081871 /Т-04-08/ - Пшеничне - Скелювате - Трудове - /Т-08-13/ заплановано армування та бетонування монолітної плити основного проїзду, армування колесовідбійного бруса та роботи з влаштування поновленого захисного шару залізобетонних прогонових конструкцій.

 

На останок будівельками буде проведено улаштування асфальтового покриття проїжджої частини основного проїзду та під’їздів до нього.

За станом на 2 вересня готовність об’єкту складає 10%.