ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

У Чернігівському районі влаштовано п’яту частину вирівнюючого асфальтобетонного покриття

2020-06-30 16:03:35

На замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» виконує поточний середній ремонт ділянки автодороги О081982 Чернігівка - станція Верхній Токмак І у Чернігівському районі. Об'єкт визначено Програмою Президента «Велике будівництво».

 

Нині підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» проводить влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Вже укладено 1 100 т асфальтобетону на площі 10 000 м², що становить 20% від запланованих робіт. Загальна площа укладання асфальтобетонного полотна складе 34 210 м².

Також відповідно до укладеного договору будуть виконані роботи з влаштування верхнього шару покриття завтовшки 5 см з гарячої асфальтобетонної суміші на площі 34 210 м². В цілому у 2020 році поточним середнім ремонтом буде охоплено ділянку протяжністю 5,6 км.

 

 

Договором передбачено виконання робіт на зупинкових комплексах. Зокрема, в смт Чернігівка та поблизу с. Верхній Токмак буде відновлено 4 заїзні «кармани» із посадковими майданчиками.

 

Крім цього, на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» для забезпечення безпеки дорожнього руху на всій протяжності відновлюваної ділянки автодороги загального користування місцевого значення О081982 Чернігівка - станція Верхній Токмак І буде нанесено горизонтальну дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки та дорожні направляючі стовпчики.

Галерея
Відео