ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

Поточний середній ремонт автошляху О081982 у Чернігівському районі набирає обертів

2020-06-26 14:41:59

В рамках Програми Президента «Велике будівництво» на обласній автодорозі загального користування місцевого значення О081982 Чернігівка - станція Верхній Токмак І активно триває виконання поточного середнього ремонту. Роботи, заплановані у 2020 році охоплять ділянку протяжністю 5,6 км. Загальна площа укладання асфальтобетонного полотна складе 34 210 м².

 

Нині підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» на 95% від запланованих робіт виконала холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, яке зазнало ушкоджень за роки експлуатації дороги. Розпочинається влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Відповідно до укладеного договору будуть виконані роботи з влаштування вирівнюючих шарів у кількості 5 410 т та влаштування верхнього шару покриття завтовшки 5 см з гарячої асфальтобетонної суміші на площі 34 210 м².

 

Договором передбачено виконання робіт на зупинкових комплексах. Зокрема, в смт Чернігівка та поблизу с. Верхній Токмак буде відновлено 4 заїзні «кармани» із посадковими майданчиками.

 

Крім цього, на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» для забезпечення безпеки дорожнього руху на всій протяжності відновлюваної ділянки автодороги загального користування місцевого значення О081982 Чернігівка - станція Верхній Токмак І буде нанесено горизонтальну дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки та дорожні направляючі стовпчики.