ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

У Чернігівському районі розпочато роботи на об'єкті визначеному Програмою Президента «Велике будівництво»

2020-06-24 10:35:42

В рамках Програми Президента «Велике будівництво» на обласній автодорозі загального користування місцевого значення О081977 Станція Верхній Токмак І - Вершина Друга розпочато виконання поточного середнього ремонту. Роботи, заплановані у 2020 році охоплять ділянку протяжністю 6,3 км. Загальна площа укладання асфальтобетонного полотна складе 38 565 м².

 

Нині підрядна організація ТОВ «ІНКОМЦЕНТР-ІНВЕСТ» на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» проводить ліквідацію дерев та порослі кущів, а також корчування пнів та планування узбіч. Вже виконано до 80% робіт, необхідних для забезпечення безпеки дорожнього руху після завершення робіт з відновлення автодороги О081977. Розпочато холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, яке зазнало ушкоджень за роки експлуатації дороги.

 

В поточному році на цій автодорозі заплановане влаштування вирівнюючого шару основи із щебенево-піщаної суміші у тих місцях де покриття зруйновано великоваговим транспортом. 

Відповідно до укладеного договору будуть виконані роботи з влаштування вирівнюючих шарів у кількості 7 134 т та влаштування верхнього шару покриття завтовшки 5 см з гарячої асфальтобетонної суміші на площі 38 600 м².

 

В рамках договору на ділянці 3 600 м² на підходах до залізничного переїзду, де влаштовано покриття із залізобетонних плит, заплановано укладання геотекстилю для армування асфальтобетонного шару покриття, для попередження копіюючих тріщин.

 

Також будуть виконані роботи на зупинкових комплексах. Зокрема, поблизу с. Нижній Токмак буде відновлено заїзні «кармани» із посадковими майданчиками.

 

Крім цього, на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» для забезпечення безпеки дорожнього руху на всій протяжності відновлюваної ділянки автодороги загального користування місцевого значення О081977 Станція Верхній Токмак І - Вершина Друга буде нанесено горизонтальну дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки, дорожні направляючі стовпчики та металеве бар’єрне дорожнє огородження на мосту через р. Токмак.

Відео