ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

Державне підприємство
«Місцеві дороги Запорізької області»

Новина

В Запорізькому районі виконується поточний ремонт автодороги

2023-03-22 13:44:22

В рамках експлуатаційного утримання тривають роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення Запорізького району. Роботи виконуються на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

 

Згідно з умовами договору, підрядна організація ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» виконує роботи з ямкового ремонту на обласній автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О080514 /Н-15/ - Наталівка - Новоолександрівка - Малокатеринівка.

 

Роботи з ліквідації ямковості виконуються на тих аварійних ділянках, де вибоїни мають глибину близько 3-6 см. Тобто, ті пошкодження дорожнього полотна, в які може в’їхати колесо легкового автомобіля.

Фахівці ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ» провели ліквідацію вибоїн асфальтобетонного покриття, з розламуванням старого покриття площею ремонту до 25 м² при товщині шару до 60 мм.

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приносить свої вибачення за тимчасові незручності, просить водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватись правил дорожнього руху.

Галерея